نشان جمعی “احسان” رونمایی شد

مدیر کل
17 خرداد 1400

با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و معاون حقوقی قوه قضائیه از نشان جمعی “احسان” رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مراسم رونمایی از علامت جمعی(نشان تجاری) احسان، به عنوان نخستین علامت جمعی فرش با ذینفعی مددجویان کمیته امداد، با همکاری مرکز مالکیت معنوی قوه قضائیه و سازمان جهانی مالکیت معنوی(wipo) با حضور سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امدادامام خمینی(ره)، ذبیح‌اله خدائیان، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ارتباط اینترنتی با اندرو آنگ، رئیس دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی مالکیت معنوی(wipo) و آن کوانک مین، رئیس اتحادیه مالکیت معنوی کره جنوبی در دفتر مرکزی کمیته امداد برگزار شد.

سید مرتضی بختیاری؛ رئیس کمیته امداد  در مراسم رونمایی از علامت جمعی «احسان» برای فرش مددجویان گفت: فرش تولیدی توسط مددجویان کمیته امداد با 35 سال سابقه به گستردگی جغرافیای ایران به عنوان یک محصول با کیفیت و متنوع در بازارهای داخلی و بین‌المللی شناخته می‌شود.

وی با اشاره به شعار سال جهش تولید که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است، افزود: فرشبافی به عنوان یک شغل خانگی، زمینه اشتغال بیش از 100 هزار نفر از جامعه هدف کمیته امداد و به طور خاص زنان سرپرست خانوار و دختران را فراهم کرده و برنامه امداد توسعه این میزان به چند صد هزار شغل در برنامه‌های آینده این نهاد است.

بختیاری اظهار کرد: سازمان جهانی ثبت مالکیت فکری متعهد شده است تا پنج سال زمینه معرفی محصولات فرش مددجویان را در سطح جهان انجام داده و زمینه ارتقای جایگاه این محصول در سطح بازارهای بین‌المللی را فراهم کند. همچنین ثبت جهانی این علامت تجاری، موجب ایجاد حقوق مالکانه برای تولیدات مددجویان شده و جلوی هرگونه سوء استفاده را خواهد گرفت.

حجت‌الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) در این مراسم گفت:برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال باید از توانمندی همه دستگاه‌های موجود فعال در زمینه اشتغال و کسب و کار استفاده کرد.نشان احسان به عنوان اولین علامت جمعی فرش با ذینفعی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با همکاری مرکز مالکیت معنوی قوه قضاییه و سازمان جهانی مالکیت معنوی به رئیس کمیته امداد اهدا شد.

مشاهده خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • تصویر
  • SKU
مقایسه
preloader